036 853 101

grad@stolac.gov.ba

Učenike s područja Stoca na školskim klupama dočekali udžbenici i radne bilježnice

Danas je u Bosni i Hercegovini počela nova školska godina 2022/23. Obrazovanje je važna komponenta u formiranju i razvoju svake osobe. U našoj županiji i gradu obavlja se značajan posao kako bi se obrazovni sustav doveo na kvalitetno novu razinu.
U prilog tome je i činjenica da su ove godine učenike na školskim klupama dočekali novi udžbenici za koje je sredstva osigurala Vlada naše županije, kao i nove radne bilježnice koje je financirao Grad Stolac.

U OŠ Stolac po nastavnom planu i programu na hrvatskom jeziku krenulo je 19 prvašića, u OŠ Crnići 22, 4 su učenika u PŠ Hodovo i jedan u PŠ Prenj. U Prvoj OŠ Stolac po nastavnom planu i programu po bosanskom jeziku krenula su 33 prvašića u dva razreda. Nakon dvije godine u školama se vraćaju normalni uvjeti rada i nadamo se da će tako i ostati.
Svim učiteljicama, učenicima, njihovim roditeljima, i svom nastavnom osoblju želimo sretnu i uspješnu novu školsku godinu.